ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В Ірані заборонили жінкам зніматися в рекламі

08.08.2022, 10:03

Міністерство культури та орієнтації Ісламської Республіки Іран заборонило жінкам зніматися в рекламі. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Радіо Свобода.

"Міністерство орієнтації Ірану повідомило рекламним агентствам, що з огляду на посилення урядом так званого закону про хіджаб і цнотливість жінкам тепер заборонено з'являтися в рекламі”, – йдеться в повідомленні.

Відповідний лист був надісланий міністерством на вихідних, після того як було опубліковане рекламне відео компанії-виробника морозива Domino. На відео жінка з накинутим на голову шарфом, але відкритим обличчям їде сама за кермом автомобіля, а потім смакує морозивом.

Урядове агентство назвало рекламу "злочином" і засудило використання акторки, заявивши, що така реклама веде до "пропаганди аморальності" в суспільстві.

Ця заборона була запроваджена на тлі того, що іранська влада посилює репресії щодо жінок, вимагаючи від них дотримання закону, який передбачає обов’язкове носіння хіджабу в громадських місцях.

Указ президента Ібрагіма Раїсі від 5 липня про застосування закону про носіння хіджаба призвів до створення нового списку обмежень того, як жінки можуть одягатися. На вулицях більше активніше та жорсткіше стали працювати патрулі так званої поліції моралі, а в соціальних мережах з'явилися відео, на яких поліцейські затримують жінок, силою саджають їх у фургони та везуть.

Після наказу Раїсі жінкам, яких визнають такими, що не дотримуються норм закону, забороняють заходити до державних установ, банків та громадського транспорту.

Як повідомлялося, наприкінці липня в Ірані стратили трьох жінок за вбивство своїх чоловіків.

Liked the article?
Help us be even more cool!