ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

В інтернеті створили фішинговий сайт НАЗК

07.08.2018, 12:00
Фото - Фейсбук Міністерство юстиції

Зловмисники створили фішинговий ресурс Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє Міністерство юстиції, інформує Економічна правда.

“Державне підприємство “Українські спеціальні системи”, Адміністратор Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, попереджає про розміщення в мережі Інтернет фішингового порталу Реєстру. Фішинговий ресурс розташовано за адресою portal.nazk.org.ua”, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що характерною ознакою фішингового ресурсу є граматична помилка, що міститься в його назві на сторінці “входу”: “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”.

“Щоб переконатися, що Ви перебуваєте на офіційному порталі Реєстру, зверніть, будь ласка, увагу на електронну адресу, зазначену в командному рядку Вашого браузера. Справжня адреса реєстру: portal.nazk.gov.ua”, - повідомляють у Міністерстві.

 

Нагадаємо, 24 квітня новий сайт Міненерговугілля України з веб-адресою www.mev.gov.ua зламали і зашифрували.

Зловмисники вимагали за відновлення 0,1 біткоїни (близько 900 доларів), у разі несплати зломщики погрожували знищити всю інформацію з сайту через 10 годин.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!