ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В Естонії скаржаться на таксистів, які не вміють читати латинські літери

В Естонії до Мовного департаменту почали надходити скарги від пасажирів на водіїв таксі: бувають випадки, коли ті не розуміють ні естонської, ні англійської, ні російської.

Про це повідомляє Естонський державний мовник ERR з посиланням на директора Мовного департаменту Ільмара Томуска.

"Нам навіть надходили скарги, що той чи інший таксист не здатний прочитати й латинські літери. Таких випадків досить багато, і це створює ситуації, коли виникає велика плутанина в наданні послуги. У результаті люди можуть заблукати, виявитися не там, таксист не здатний порозумітися жодною з мов, які використовуються в нашому регіоні. На жаль, ситуація така", – сказав Томуск.

Прессекретар сервісу таксі та кур'єрського доставлення Bolt Хенрі Аррас в інтерв'ю ERR сказав, що фірма в Естонії щомісяця отримує близько десятка скарг, пов'язаних з незнанням мови. За словами Арраса, наприклад, за той же місяць транспортними послугами компанії Bolt користувалися сотні тисяч разів, що дає впевненість, що всі питання вдається розв'язувати за допомогою мобільного застосунку, причому настільки добре, що прямого спілкування між клієнтом і постачальником послуги не доходить.

Як зазначає медіа, в Естонії до 2016 року особи, які надають послуги таксування, повинні були володіти естонською мовою щонайменше на рівні В1. На сьогодні такої вимоги в законі про громадський транспорт немає, як немає й вимоги володіти хоч однією з місцевих мов.

Liked the article?
Help us be even more cool!