ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Уряд Молдови схвалив створення Центру з протидії дезінформації

Будівля уряду Молдови. Фото – Point.md
Будівля уряду Молдови. Фото – Point.md

Уряд Молдови схвалив створення Центру стратегічних комунікацій та протидії дезінформації “Патріот”, повідомляє видання Point.

В уряді вважають, що створення такого центру є необхідним для зниження впливу шкідливої інформації на процеси ухвалення рішень у Республіці Молдова.

Центр матиме місію консолідації та покращення міжвідомчих зусиль у боротьбі з дезінформацією, маніпулюванням інформацією та скоординованими діями щодо поширення повідомлень, наративів, незалежно від їхнього походження, які становлять небезпеку або можуть завдати шкоди національній безпеці та поставити під загрозу досягнення національних інтересів.

“Тривалий час ми ігнорували пропаганду та дезінформацію. Зараз ми виявили, що все стає абсолютно спотвореним, і люди вважають, що війна виправдана, агресія виправдана, що розпалювання міжетнічної ворожнечі – це нормально. Ось до чого ми прийшли”, – заявив прем'єр-міністр Молдови Дорін Речан під час засідання уряду.

Як повідомляв ІМІ, у травні 2023 року президентка Молдови Мая Санду оголосила, що до кінця червня до парламенту країни буде внесено законопроєкт про створення національного центру протидії пропаганді PATRIOT.

11 квітня 2023 року Конституційний суд Молдови визнав конституційною заборону георгіївської стрічки та символів Z та V, але тільки якщо їх використовують для виправдання чи прославлення військової агресії чи злочинів проти людяності.

Молдова блокує сайти російських пропагандистських медіа.

Liked the article?
Help us be even more cool!