ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

УП доповнила новину про Лієва вибаченням

03.02.2023, 11:54
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

"Українська правда" доповнила новину про нібито російський паспорт у колишнього посадовця Міноборони Олександра Лієва. У виданні зазначили, що ця інформація "не отримала підтвердження та не відповідає дійсності".

Видання вибачилося перед читачами. До цього речення додали гіперпосилання на пост-вибачення журналіста медіа Михайла Ткача, який 2 лютого оприлюднив фото нібито паспорта РФ Лієва, а згодом пост зник.

"Українська правда" приносить вибачення читачам та Олександру Лієву. Робота над помилками також проведена", – зазначили в УП.

Як повідомляв ІМІ, "Українська правда", посилаючись на джерела в українській розвідці, повідомила, що в Олександра Лієва, який подав у відставку з посади в.о. керівника департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони України, нібито є російський паспорт, виданий у 2019 році. У Міноборони заявили, що Олександр Лієв проходив службові перевірки й жодних заперечень щодо нього від СБУ не було.

3 лютого журналіст УП Михайло Ткач, який 2 лютого опублікував інформацію про нібито російський паспорт у посадовця Міноборони Олександра Лієва, вибачився перед ним і визнав, що оприлюднена інформація не відповідає дійсності. 

Liked the article?
Help us be even more cool!