УНІАН вимагає від Генпрокуратури негайно розслідувати напади на журналістів
Інформаційне агентство УНІАН звертається до Генеральної прокуратури з вимогою негайно розслідувати обставини нападу на журналістів, зокрема, на фотокора УНІАН Євгена Малолєтки, та покарати винних, повідомляється на сайті агентства.
В агентстві нагадують, що від «Беркуту» постраждав і фотограф УНІАН Євген Малолєтка. В результаті нападу бійців спецпідрозділу в Євгена зламана рука та розбита техніка.
“Я знімав першу хвилю атаки «Беркута». Його співробітники побачили, що я веду зйомку, і вирішили «провести профілактику». Близько десяти чоловіків били мене палицями. Я кричав: «Преса» - з'ясувалося, цим лише зашкодив собі. Дісталося мені й за те, що я був у протигазі: «Ах, ти - преса в протигазі? Отримуй!». В результаті, зламана кістка на долоні, садна, забої... На моїх колег кидалися через те, що вони вели зйомки. Через це мені й розбили камеру навмисно. Хоча, загалом, ніхто не розбирався - били всіх, хто перебував поблизу Адміністрації Президента”,- розповів Малолєтка.
Help us be even more cool!