ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Українські кіберполіцейські ввійшли до п’ятірки лідерів на NATO TIDE Hackathon 2023

03.03.2023, 17:18
Фото – Нацполіція
Фото – Нацполіція

Команда Департаменту кіберполіції Національної поліції України ввійшла до п’ятірки лідерів на NATO TIDE Hackathon 2023: журі відзначило рішення щодо розроблення концепції візуальної навігації малого безпілотного літального апарата як одне з кращих.  

Про це повідомила пресслужба Національної поліції України.

Змагання відбулись у Варшаві під егідою Північноатлантичного альянсу. Цього року участь у хакатоні взяли 32 команди – представники державних органів та приватного сектору країн-членів НАТО і України.

Серед запропонованих для вирішення тем кіберполіцейські обрали "Створення концепту та інструменту для вивчення дезінформації" та "Розроблення концепції візуальної навігації малого безпілотного літального апарата".

"Правоохоронці розробили два концептуальних описи рішень та один робочий прототип програмного забезпечення. Досягнення команди кіберполіції були представлені журі та увійшли до п’ятірки кращих рішень за напрямом розробки концепції візуальної навігації малого безпілотного літального апарата. Під час участі в заході кіберполіцейські удосконалили знання та навички, отриманий досвід буде корисним для побудови нових програмних рішень, зокрема для протидії дезінформації та розслідування кіберзлочинів", – йдеться в повідомленні.

NATO TIDE Hackathon 2023 – щорічне змагання, яке проводить Командування НАТО з трансформації для пошуку інноваційних рішень та розв’язання проблем взаємосумісності Альянсу. Він є частиною циклу подій, мета яких – покращити взаємосумісність НАТО та союзників через пошук інноваційних рішень та підходів.

Liked the article?
Help us be even more cool!