ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Україна закликала ООН виробити глобальну політику боротьби з фейками і пропагандою

10.05.2018, 12:11

Україна закликала ООН посилити зусилля в контексті вироблення глобальної політики боротьби із російськими фейками і пропагандою. Про це йшлося 9 травня у рамках роботи 40-ї сесії Комітету ООН з питань інформації в штаб-квартирі ООН, де за ініціативи України відбулося обговорення феномену російської пропаганди та фейкових новин, повідомляється на сайті Постійного представництва України при ООН.

Під час заходу було зазначено, що пропаганда та фейкові новини є елементами гібридної війни, яку веде Росія проти України та інших держав світу.

Українська делегація наголосила, що за понад чотири роки протидії російській агресії українська сторона накопичила чималий досвід та розробила інструменти для боротьби із російською пропагандою і фейковими новинами.

“Як засвідчило засідання, цей досвід є цікавим для міжнародного співтовариства, адже Росія шляхом дезінформації намагається впливати на внутрішню ситуацію в різних куточках віту”, - йдеться в повідомленні.

З відповідними презентаціями виступили представники українських неурядових організацій StopFake.org та VoxUkraine. Окрім делегацій держав-членів ООН, на заході також були присутніми ветеранки “Невидимого Батальойну” - українського документального кіноальманаху про жінок в умовах бойових дій.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!