ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Український інститут нацпам'яті виявив у Facebook появу фейкової сторінки

17.12.2018, 11:20

Український інститут національної пам'яті повідомив, що в соцмережі Facebook з'явилася сторінка “Інститут національної пам'яті”, яка не має жодного стосунку до офіційної сторінки УІНП, і пояснив, як її відрізнити від справжньої, повідомляє Радіо Свобода.

“Офіційна сторінка Українського інституту національної пам'яті має “галочку” – позначку, яка підтверджує справжність цієї сторінки. Таким чином користувачі можуть відрізнити справжню сторінку інституту від фейкових і бути впевненими, що вся інформація, що публікується в стрічці, достовірна. Оця сторінка, що з'явилася вчора, – “Інститут національної пам'яті” – є фейковою. Просимо поскаржитися та не поширювати від неї дописів”, – йдеться в повідомленні.

Світлина від Український інститут національної пам'яті.

Як повідомляє видання, наразі створена невідомими сторінка “Інститут національної пам'яті” у Facebook вже недоступна для перегляду.

Український інститут національної пам'яті є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через міністра культури і який реалізує державну політику у сфері відновлення та збереження національної пам’яті українського народу.

Серед основних завдань інституту, зокрема: подолання історичних міфів; здійснення комплексу заходів з увічнення пам’яті учасників українського визвольного руху, Української революції 1917–1921 років, воєн, жертв Голодомору 1932–1933 років, масового голоду 1921–1923, 1946–1947 років та політичних репресій, осіб, які брали участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також в антитерористичних операціях.

Голова Українського інституту національної пам'яті – Володимир В'ятрович.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!