ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Запоріжжі невідомий напав на оператора телеканалу Z під час зйомки дитячого свята

11.09.2017, 10:10
Фото - Фейсбук Віталій Рябцев

У Запоріжжі чоловік на підпитку намагався відібрати в оператора телеканалу Z Андрія Сергєєва штатив з камерою та погрожував розправитися з його сім’єю. Інцидент стався 8 вересня під час зйомки дитячого свята, який організували місцеві депутати. Про це представниці ІМІ в Запорізькій області повідомив постраждалий журналіст Андрій Сергєєв.

“Я  знімав початок свята, збирав плани, був зосереджений на своїй роботі, навіть ні з ким не розмовляв. Я помітив, що з-за спини до мене підійшов чоловік та почав буквально вихоплювати штатив. Я його притримав, бо інакше б камера розбилася. Чоловік, одначе, не пішов і знову смикнув  штатив. Я попросив його відійти, але він знову поліз  руками до камери. Тож я взяв його міцно за руки, щоб він нічого не зробив ані мені, ані апаратурі. Він у цей час тримав мене за светр, який тепер вже носити не можна – його дуже пошкоджено”, - розповів оператор.

За словами Андрія, через хвилин п’ять такого протистояння до них підійшли учасники свята та відтягнули чоловіка. Однак той почав ображати оператора, лякати його високим статусом своїх знайомих та погрожувати розправитися з сім’єю журналіста.

Очевидці події викликали поліцію, однак вона приїхала тільки через півгодини. Як повідомив на своїй сторінці в Facebook депутат місцевої ради Віталій Рябцев, поліцію викликали кілька разів і тільки після того, як він зателефонував особисто, наряд прибув та забрав нападника та журналіста у відділок поліції.

У поліції Андрій Сергєєв написав заяву про перешкоджання професійній діяльності за ст. 171 Кримінального кодексу України.

Liked the article?
Help us be even more cool!