ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Японії журнал вибачився за список університетів з "найдоступнішими студентками"

09.01.2019, 13:13
Фото – GETTY IMAGES

Японський чоловічий журнал Spa! вибачився за публікацію списку університетів за рейтингом відповідно до того, наскільки легко на вечірках вмовити студенток зайнятися сексом, повідомляє ВВС.

Одна з жінок розпочала онлайн-кампанію, вимагаючи, щоб журнал вибачився, а статтю прибрали.

У матеріалі від 25 грудня 2018 року йшлося про вечірки “гіараномі”. Тобто чоловіки платять жінкам, щоб вони приходили на такі вечірки.

У статті повідомлялося, що такі заходи популярні серед студенток. Зокрема, там було й інтерв'ю розробника додатку, за допомогою якого шукають потенційних гостей.

“Ми перепрошуємо за сенсаційну мову, якою повідомили читачам, як вони можуть досягти інтимних стосунків із жінками, і за те, що склали рейтинг… зі справжніми назвами університетів, що стало результатом матеріалу, який міг образити читачів”, – йдеться в заяві журналу.

Видання пообіцяло “дослухатися до різних думок” у питаннях, що стосуються сексу.

У статті йшлося про п'ять навчальних закладів, студентки яких, як стверджувало видання, були “легко доступні” на вечірках. Також пояснювалося, як “вмовити” жінку і визначити, чи вона доступна для сексу, на основі того, як вона виглядає та у що вдягнена.

Петиція проти цієї статті, розміщена на сайті Change.org, станом на 9 січня набрала понад 40 тисяч підписів.

“Я б хотіла боротися за те, щоб особливо в таких публічних статтях, як ця, припинили сексуалізацію, об'єктивацію та неповагу до жінок”, – написала авторка петиції Казуна Ямомото.

Вона закликала журнал прибрати статтю, вибачитися і пообіцяти більше не об'єктивувати жінок.

Як нагадує ВВС, Японія має низькі позиції в глобальних рейтингах гендерної рівності.

Минулого року офіційне розслідування з'ясувало, що принаймні дев'ять японських медичних навчальних закладів занижували результати іспитів для жінок, щоб не дати їм вступити.

У закладах вважали, що багато жінок не працюватимуть у медицині, оскільки залишатимуть практику, щоб народжувати та виховувати дітей.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!