ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Японії іноземцям заборонять мати бізнес у сферах IT та телекомунікацій

27.05.2019, 13:08
Фото – maxpixel.net / CC0 Public Domain

Японський уряд з 1 серпня заборонить іноземним компаніям володіти бізнесом у сферах телекомунікацій та ІТ-технологій. Про це повідомляє "Еспресо.TV" з посиланням на Reuters.

В уряді Японії не повідомили, яких саме країн і компаній торкнеться розширення списку заборон на IT та телекомунікації: загалом воно стосуватиметься 20 секторів у телекомунікаційній та інформаційній сферах.

Рішення збіглося в часі з перемовинами в Токіо між президентом США Дональдом Трампом та прем‘єр-міністром Сіндзо Абе щодо торговельних та інших питань.

Згідно зі спільною заявою міністерств фінансів, торгівлі та комунікацій Японії, такі заходи мають запобігти витоку технологій, важливих для національної безпеки, чи можливій шкоді для обороноздатності.

Японський закон щодо іноземного обміну та торгівлі обмежує іноземне власництво в певних промисловостях, наприклад літакобудуванні, ядерній сфері та виробництві зброї.

Закон вимагає від іноземних інвесторів повідомляти уряд Японії та проходити перевірки в разі, якщо вони купують понад 10% акцій зазначених у переліку японських компаній чи отримують частки в інших фірмах.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!