ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У WhatsApp з’явилися повідомлення, що зникають

07.12.2021, 10:07
Фото – yuz.uz
Фото – yuz.uz

У месенджері WhatsApp з’явилася нова функція повідомлень, що зникають. Про це повідомив засновник компанії Meta (Facebook) Марк Цукерберг, передає Укрінформ.

“Ми впроваджуємо нову опцію повідомлень, що зникають, у WhatsApp, і ви зможете зробити так, щоб усі нові чати зникали за замовчуванням через 24 години, сім днів або 90 днів. Не всі повідомлення мають залишатися назавжди”, – написав він у Facebook.

Як зазначається на сайті WhatsApp, якщо ввімкнути цю функцію, нові повідомлення бесіди зникатимуть через вибраний час.

Увімкнення або вимкнення тимчасових повідомлень впливає на нові повідомлення бесіди. Проте повідомлення, надіслані чи отримані до того, як хтось із користувачів увімкнув цю функцію, не зникатимуть.

Кожен учасник приватної бесіди може ввімкнути в ній тимчасові повідомлення. Для цього потрібно відкрити бесіду у WhatsApp, торкнутися імені контакту та обрати опцію “Тимчасові повідомлення”. Якщо з'явиться вікно з додатковою інформацією, потрібно натиснути “продовжити” та обрати час – 24 години, сім днів або 90 днів.

У такий самий спосіб можна цю функцію вимкнути.

Нагадаємо, компанія WhatsApp, що створила месенджер, переписала власну політику конфіденційності для європейських користувачів після того, як ірландський регулятор виписав їй штраф на суму 225 мільйонів євро.

Liked the article?
Help us be even more cool!