ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У "Вікімедіа Україна" визначили найкращі світлини української природи 2023 року

Фото – Вікімедіа Україна
Фото – Вікімедіа Україна

Фотоконкурс "Вікі любить Землю" оголосив десять найкращих світлин української природи у 2023 році.

Ці світлини представляють різні заповідні території дев’яти регіонів України та столиці і знайомлять з красою української природи. 

"Вікі любить Землю" – міжнародний конкурс, що має на меті зібрати фотографії природоохоронних територій України для ілюстрування статей у вікіпедії. В Україні його проводить громадська організація "Вікімедіа Україна".

"Ми проводимо конкурс “Вікі любить Землю” в Україні щорічно з 2013 року для того, щоб створити якомога ширшу базу вільних фотографій пам’яток природи України. Минулого року конкурс в Україні не відбувся через повномасштабне російське вторгнення, однак цього року нам вдалося його відновити із безпековими обмеженнями: приймалися лише світлини, зроблені не пізніше 23 лютого 2022 року. За десять років конкурсу ми зібрали близько 120 тисяч фотографій від понад 2,5 тисяч учасників та учасниць. Утім, залишається багато роботи: понад 3,5 тисячі об’єктів природно-заповідного фонду України – близько 40% усіх – ще не проілюстровані у вікіпедії", – коментує координатор програм ГО "Вікімедіа Україна" Антон Процюк.

Протягом липня всі охочі могли подавати фото власного авторства та змагатися за перемогу. На міжнародному рівні Україна посіла третє місце серед 53 країн та територій за кількістю завантажених світлин: 121 учасник та учасниця завантажили 4633 фотографії заповідних обʼєктів України.

Liked the article?
Help us be even more cool!