ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Великій Британії TikTok став найпопулярнішим джерелом новин для підлітків

Фото – eniyilerde.com
Фото – eniyilerde.com

Китайський застосунок TikTok має найбільшу популярність серед підлітків у Великій Британії для отримання інформації про поточні події.

Про це йдеться у звіті британського медіарегулятора Ofcom “Споживання новин у Великій Британії за 2022/23 роки”, повідомляє “Європейська правда”.

За даними медіарегулятора, застосунок використовують як джерело новин у Великій Британії 28% підлітків віком від 12 до 15 років. Серед дорослого населення країни як джерело новин зараз його використовують 10% опитаних, порівняно з 1% у 2020 році.

YouTube та Instagram посідають друге місце, причому обидві платформи як джерело новин використовують 25% людей у цій віковій групі.

За даними дослідження, близько 68% дорослого населення Британії зараз використовують онлайн-джерела для отримання новин, у порівнянні з 26%, які користуються друкованими виданнями.

Однак, якщо, згідно зі звітом, телебачення залишається найпопулярнішою платформою в Британії, 70% дорослого населення дивляться його, щоб дізнатися про поточні події.

Водночас в усіх вікових групах Facebook залишається найпопулярнішою соцмережею для доступу до новин. Однак, за даними Ofcom, вона демонструє ознаки занепаду після того, як минулого року Facebook охопив лише 30% дорослого населення Британії – порівняно з 35% у 2019 році.

Попри зростання популярності TikTok 45% підлітків Британії віком від 12 до 15 років заявили, що не цікавляться новинами, а майже половина з них сказали, що вважають його “занадто нудним”. Ще 16% сказали, що вважають застосунок таким, що “надто засмучує”.

Як повідомляв ІМІ, 1 червня 2023 року Європейський парламент закликав уряди країн союзу заборонити використання TikTok для державних службовців. Застосунок для обміну відео, який полюбляють підлітки в усьому світі, стикається зі звинуваченнями західних спецслужб у сприянні шпигунству, нездатності захистити персональні дані й навіть у розбещенні молодих людей.

Liked the article?
Help us be even more cool!