ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Варшаві невідомий чоловік кинув камінням у журналістку "Волинь Online"

01.09.2023, 22:21
Фото – Mateusz Skwarczek
Фото – Mateusz Skwarczek

У Варшаві (Польща) невідомий чоловік кинув каміння в обличчя журналістці онлайн-видання “Волинь Online” Мар'яні Метельській. Про це вона розповіла представниці ІМІ у Волинській області. 

Інцидент трапився 29 серпня неподалік редакції Gazeta Wyborcza.

За її словами, напад стався, коли вона розмовляла телефоном з другом.

“У мене була зустріч у польській газеті, де я вивчаю їхній досвід роботи. Після цього я пішла до автобусної зупинки, мені подзвонив мій друг, ми говорили з  ним телефоном українською мовою. І я побачила чоловіка, який говорив польською якимись матами, але спочатку не звернула на нього уваги. Я проминаю його, обертаюся, і він зі словами “курва” кидає в обличчя якісь камінці. Цих камінців було декілька, були дуже дрібні й просто розлетілися. Один камінець стукнувся об мою щоку. Я ще встигла сфотографувати цього чоловіка, коли він сідав в автобус, але зі спини”, – розповіла вона.

До поліції журналістка не зверталася, адже нападник уже встиг поїхати автобусом.

“Далі я підійшла до іншого чоловіка на зупинці, щоб він допоміг купити квиток на автобус. Він англійською мовою почав вибачитись і казати, що не всі такі, що йому за цього чоловіка соромно”, – розповіла Мар'яна Метельська. 

Нападник сідає в автобус. Фото Мар'яна Метельська

Як повідомляв ІМІ, у серпні група компаній “Техноторг” подала судовий позов проти Мар'яни Метельської через її розслідування про діяльність підприємств. Позивачі вимагають спростувати інформацію та стягнути з Метельської 750 тис. грн компенсації моральної шкоди.

Мая Голуб, Катерина Дячук

Liked the article?
Help us be even more cool!