ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Туреччині звільнили з-під варти австрійського публіциста

26.12.2018, 11:08
Фото - apa.at

У Туреччині 24 грудня звільнили з-під варти австрійського студента-політолога та публіциста Макса Цірнгаста, заарештованого у вересні за звинуваченням у причетності до організації, визнаної в Туреччині терористичною. Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на Австрійське агентство преси (АРА).

Макса Цірнгаста звільнили з-під варти, але на нього покладено декілька зобов’язань, повідомив агентству речник Міністерства закордонних справ Австрії Петер Гушельбауер. Зокрема, йому заборонено виїжджати з Туреччини, крім того він має регулярно відмічатися в поліції. Наразі невідомо, чи накладено на Цірнгаста домашній арешт, зауважує АРА.

Судовий процес над публіцистом за обвинуваченням у причетності до організації, визнаної в Туреччині терористичною, має розпочатися 11 квітня 2019 року. За словами адвокатів австрійця, турецький суд прийняв 24 грудня до розгляду обвинувальний висновок. Однак речник МЗС зазначив, що зміст обвинувального акта невідомий.

Макс Цірнгаст із 2015 року вивчає політологію в Анкарі та пише для різних медіа в Туреччині та за кордоном, у тому числі для німецькомовного ліворадикального журналу Re:volt. Зокрема, він критикував позицію турецької влади стосовно Курдистанської робочої партії, яка визнана в Туреччині терористичною організацією.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!