ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Туреччині обмежили доступ до соцмереж після загострення ситуації в Сирії

28.02.2020, 11:00
Фото – mobilemarketing.com.ua
Фото – mobilemarketing.com.ua

У Туреччині виникли проблеми з доступом до соціальних мереж Twitter, Facebook, İnstagram, Youtube, що спостерігаються після повідомлення про ескалацію ситуації в сирійській провінції Ідліб (Сирія).

Обмеження доступу до соціальних мереж спостерігається приблизно з 11-ї вечора 27 лютого, повідомляє Укрінформ.

Турецькі ЗМІ пов’язують обмеження доступу до соцмереж серйозною ескалацією ситуації в Ідлібі. Наразі офіційних повідомлень про блокування соцмереж не надходило.

Видання Haber Turk повідомляє про те, що проблеми доступу до соцмереж могли виникнути внаслідок значного напливу та зростання активності користувачів у зв’язку із загостренням ситуації в Сирії.

За даними видання, складність у доступі до соціальних мереж мають, зокрема, користувачі послуг Türk Telekom.

“Шановні клієнти, можуть виникнути перебої в доступі до соціальних медіа, таких як Facebook, Twitter та Instagram”, – цитує видання звернення компанії до клієнтів.

З подібним повідомленням звернулися до клієнтів у компанії Turkcell, ще одного потужного постачальника комунікаційних послуг у країні.

Нагадаємо, в ніч із 27 на 28 лютого сталося значне загострення ситуації в Ідлібі. Унаслідок авіаудару сил режиму загинуло 33 військовослужбовці ЗС Туреччини.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!