ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У США школяр судиться із The Washington Post, звинувативши газету в наклепі

20.02.2019, 11:23
Ніколас Сандман (зліва) і Нейтан Філіпс, фото -Reuters

У США учень католицької школи, 16-річний Ніколас Сандман із міста Ковінгтон пред’явив газеті The Washington Post позов на суму 250 мільйонів доларів, звинувачуючи в тому, що вона публічно обмовила його, повідомляє Радіо Свобода.

Фотографія, яку розповсюдила газета, відобразила усміхненого Сандмана віч-на-віч з активістом, літнім американським індіанцем Нейтаном Філіпсом, який співає і грає на бубні. З підпису випливало, що школяр поводився агресивно щодо Філіпса. Інцидент спровокував хвилю обурення в соцмережах. Позивач стверджує, що він став об’єктом цькування.

Згідно з позовною заявою, газета “в прагненні просунути свою антитрампівський порядок денний” очорнила його за належність до білої раси і католицизм, бо на ньому була бейсболка з девізом Трампа “Знову зробимо Америку великою”, і за те, що він приїхав до столиці, щоб взяти участь у мітингу проти права на аборти.

У The Washington Post заявляють, що вони вивчають позовну заяву і мають намір “енергійно” захищатися.

Як заявив адвокат Сандмана, аналогічні позови пред’являть і однокласники його клієнта, які приїхали з ним до Вашингтона. Приватне розслідування, проведене позивачами, показало, що конфронтацію спровокували не вони, а соратники Філіпса з радикальної секти “Чорношкірі іудеї – ізраеліти”. Філіпс стверджував, що його опоненти скандували “Побудуємо стіну”, маючи на увазі передвиборче гасло Дональда Трампа, але приватні детективи, вивчивши відео- і аудіозаписи події, нічого такого не виявили.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!