ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

У США пропонують змінити законодавство через монополію IT-гігантів

07.10.2020, 15:00
Фото – fiverr.com
Фото – fiverr.com

Судовий комітет Палати представників США звинуватив технологічних гігантів Google, Amazon, Facebook and Apple у монополії і закликав до змін у відповідному законодавстві. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на ВВС.

У 449-сторінковому звіті, який склали співробітники комітету, компанії звинувачують у стягненні високих комісій, а також у примусі дрібних клієнтів до невигідних контрактів.

“Простіше кажучи, компанії, які колись були розрізненими, невдалими стартапами, тими, хто кинув виклик статус-кво, перетворилися на монополії, які ми востаннє бачили в епоху нафтових баронів і залізничних магнатів”, – йдеться у звіті.

У документі, який підтримали демократи, міститься заклик до змін, які можуть призвести до розпаду деяких найбільших технологічних компаній Америки. Зокрема, йдеться про суворіше дотримання наявного законодавства про конкуренцію, а також зміни, що обмежують галузі, у яких компанії можуть вести бізнес.

Як зазначає видання, багато республіканців, які брали участь у розслідуванні, не погодилися з рекомендаціями, назвавши їх “партизанськими”, “радикальними” й такими, що “змінять антимонопольне законодавство на бачення крайніх лівих”.

Видання нагадує, що останніми роками американські технологічні компанії зіткнулися з підвищеною увагою у Вашингтоні щодо їхніх розмірів і влади. Одне з таких розслідувань проводить Судовий комітет Палати представників.

Liked the article?
Help us be even more cool!