ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У США чоловіка, який поширював в інтернеті інтимні фото колишньої, оштрафували на $1,2 млрд

Фото – iStock / washingtonpost.com
Фото – iStock / washingtonpost.com

У США суд оштрафував на $1,2 мільярда чоловіка, який поширював в інтернеті інтимні фото колишньої дівчини. Таке рішення присяжні суду ухвалили 16 серпня, повідомляє The Washington Post

У позові постраждала Джейн Доу заявила, що колишній хлопець поширював її відверті фото протягом кількох місяців. Для цього він створив сайт, загальнодоступну папку Dropbox і підроблені профілі в соціальних мережах. Також він поширював фото електронною поштою та на порнографічному сайті.

Чоловік отримав деякі кадри, зламавши камери відеоспостереження в будинку жінки, повідомили адвокати потерпілої. 

“Ти проведеш решту свого життя, намагаючись без успіху стерти себе з інтернету. Щасливого полювання”, – нібито написав чоловік в електронному листі жінці.

Пара зустрічалася декілька років і розлучилась у 2021 році. Проте колишній хлопець жінки зберіг доступ до входу в облікові записи її електронної пошти та соцмереж, а також до системи домашньої безпеки її матері, яка охоплювала камери. Також він отримав доступ до її банківського рахунку та сплатив орендну плату.

Чоловік почав поширювати її інтимні зображення, надсилав друзям, родині, колегам жінки онлайн-повідомлення через фальшиві акаунти в соцмережах.

Як повідомили адвокати потерпілої, через невпинні переслідування вона думала про самогубство. Їй діагностували посттравматичний стресовий розлад. Після того як правоохоронні органи відмовилася допомогти, жінка звернулася до суду.

Чоловік, на якого вона подала до суду, ніколи не з'являвся на судові засідання і не реагував на спроби її адвокатів зв'язатися з ним.

Адвокати просили суд відшкодувати збитки в розмірі $100 млн, проте присяжні призначили суму штрафу більшу. Однак адвокати вважають, що цю суму навряд чи буде відшкодовано.

Liked the article?
Help us be even more cool!