ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Слов’янську сепаратисти взяли в полон журналіста Сергія Лефтера

17.04.2014, 14:27

16 квітня сепаратисти у Слов’янську (Донецька область) взяли в полон незалежного журналіста Сергія Лефтера. Його звинуватили у шпіонажі та причетності до “Правого сектора”. Про це ZAXID.NET повідомили у фонді «Відкритий діалог», з яким співпрацює журналіст.

За останніми даними, зараз Сергій Лефтер перебуває у підвалі міського відділу СБУ на вул. Карла Маркса, куди його перевезли із будівлі міськради. Фізичний стан журналіста невідомий.

«Фонд «Відкритий діалог» звертається до представників ООН і ОБСЄ з проханням визнати, що відповідальність за викрадення українського журналіста лежить на Російській Федерації, яка чинить військову агресію відносно України. Росія перешкоджає збиранню та оприлюдненню об’єктивної інформації про події на Сході України, чим пояснюються переслідування незалежних журналістів», - наголосили у фонді.

«Ми занепокоєні тим, що викрадення людей і затримання журналістів на Сході України може стати звичною практикою, що суперечить основним положенням про права людини. Ми переконані, що розповсюдження об’єктивної інформації про дії Росії на Сході України та привернення уваги міжнародної спільноти допоможе зупинити агресію Російської Федерації проти мирних українських громадян», - додали у «Відкритому діалозі».

Сергій Лефтер є незалежним спостерігачем-журналістом Фонду «Відкритий діалог», який реалізує місію спостереження за ситуацією на сході України. Він поїхав у Слов’янськ 14 квітня для написання репортажу з місця подій.

Президент фонду “Відкритий діалог” Людмила Козловська в коментарі ІМІ уточнила, що зв’язку з Лефтером наразі немає.

Також, за її словами, організація звернулися в СБУ та Генпрокуратуру з проханням посприяти у знаходженні журналіста.

Сергй Лефтер працював кореспондентом інформаційно-аналітичних програм на Першому національному. 5 грудня 2013 звільнився з новин Першого національного через незгоду з інформаційною політикою каналу.

Фото - Facebook Сергій Лефтера

Liked the article?
Help us be even more cool!