ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Слов’янську презентували книгу полоненого Станіслава Асєєва

23.05.2019, 14:25
Фото – Сергій Нужненко / Радіо Свобода

21 травня в Центральній бібліотеці Слов’янська вперше на Донбасі презентували книгу журналіста Станіслава Асєєва “В ізоляції. Дописи про Донбас”, повідомляє Радіо Свобода.

Презентація відбулася під час прямого ефіру Радіо Донбас.Реалії.

Журналісти та мешканці міста обговорили значення вільної журналістики на окупованих Росією територіях, поміркували над шляхами реінтеграції жителів Донецька та Луганська та роллю медіа в цій реінтеграції.

У підсумку Центральна бібліотека Слов’янська отримала кілька десятків екземплярів книги, яку тепер зможуть прочитати всі охочі.

Станіслав Асєєв (Станіслав Васін), журналіст і автор Радіо Свобода, перебуває в полоні російських гібридних сил на окупованій частині Донбасу з травня або червня 2017 року за звинуваченням у “шпигунстві на користь України”.

Як повідомляв ІМІ, 17 серпня 2018 року телеканал “Россия 24” показав програму, в якій полонений журналіст Станіслав Асєєв нібито підтверджує, що працював на українську розвідку.

17 серпня 2018 року Радіо Свобода / Радіо Вільна Європа заявило, що вважає дуже сумнівним “зізнання” у шпигунстві Станіслава Асєєва, які показав в ефірі “Россия 24”.

20 серпня Європейська федерація журналістів (EFJ) відреагувала на сюжет каналу “Росія 24” про “зізнання” у “шпигунстві” українського журналіста Станіслава Асєєва (Васіна) та закликала негайно його звільнити.

20 серпня 2018 року журналісти, українські медійні та правозахисні організації висловили глибоке обурення появою матеріалу зі Стасом Асєєвим і вважають, що задля випуску “зізнання” до нього було застосовано заходи фізичного або психологічного впливу.

Засудили російський канал за “інтерв’ю” зі Станіславом Асєєвим “Репортери без кордонів” та Комітет захисту журналістів.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!