ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Сімферополі невідомі викрали французького журналіста з Канал+ Давіда Жофріона (оновлено)

13.03.2014, 16:58

У Сімферополі невідомі викрали французького журналіста з Канал+ Давіда Жофріона, - повідомляє кримська активістка і журналістка Лілія Буджурова.

"Під час нападу на склад паливно-мастильних матеріалів та українську військову частину яка розташована поруч, було здійснено напад на журналістів, - написала вона на сторінці в Фейсбук. - Більшості наших колег, в тому числі знімальній групі телеканалу ATR, вдалося врятуватися. Але в руках невідомих озброєних осіб залишився французький журналіст с Каналу плюс".

Дане повідомлення підтвердив сайт "Агенство Крымские новости". "Так звані люди самооборони 13 березня прорвалися до бази паливно-мастильних матеріалів [...]; у заручниках залишився французький журналіст, який встиг передати іншим операторам свою камеру.".

Агенція також нагадує, що про намір штурмувати базу ПММ "самообороною", озброєною автоматичною зброєю, палицями і битами, попередив раніше голова кримського медіа-центру Міністерства оборони України Владислав Селезньов. 

Пізніше Ліля Буджурова уточнила, що російські військові вимагають відео-матеріали француза в обмін на його звільнення. За останньою інформацією, надвечір 13 березня журналіст був звільнений. Як повідомила Буджурова, один з керівників "самооборони", котрий вів переговори про звільнення Давіда, Станіслав Селіванов наприкінці зазначив: "Усі журналісти на нашій території можуть працювати спокійно, але пам'ятати, що для зйомки державних і військових об'єктів потрібні спеціальні дозволи".

ІМІ

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!