ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Швейцарії арештували охоронців Президента Камеруну за напад на журналіста

04.07.2019, 11:17

Швейцарська поліція заявила, що заарештувала шістьох членів служби безпеки Президента Камеруну за напад на журналіста телекомпанії РТС Адріана Краузе в Женеві.

Про це йдеться в заяві поліції кантону Женева від 3 липня, повідомляє “Європейська правда”.

“Поліція визначила шість осіб, які входять до складу служби безпеки Президента Камеруну Поля Бія, які 26 червня 2019 року напали на журналіста РТС, завдали йому легкі травми і забрали його речі та професійне обладнання”, – йдеться в заяві.

У поліції повідомили, що шістьох осіб було заарештовано 2 липня і п'ятьох з них було передано прокуратурі. Одну жінку відпустили, оскільки вона мала дипломатичний паспорт.

Минулого тижня журналіст швейцарської телекомпанії РТС Адріан Краузе подав скаргу, стверджуючи, що на нього напала група чоловіків біля готелю “Інтерконтиненталь” у Женеві, де, як вважають, із 23 червня перебуває камерунський президент.

Він сказав, що він знімав зіткнення між десятком демонстрантів і чоловіками, яких він вважав службою безпеки Президента, коли чоловіки напали на нього і схопили його обладнання, гаманець і телефон.

Через цей інцидент офіційний Берн викликав посла Камеруну, щоб повідомити його, що “такі випадки є неприйнятними” і що “свобода преси захищена і повинна дотримуватися”.

Минулими вихідними поліція змушена була застосувати водомети, щоб розігнати натовп демонстрантів у Женеві, які намагалися дістатися до готелю Intercontinental, протестуючи проти перебування там 86-річного Президента.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!