ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Румунії українська діаспора почала видавати новий дитячий журнал

12.07.2022, 10:20
Фото – Союз українців Румунії
Фото – Союз українців Румунії

Союз українців Румунії (СУР) почав видавати новий щомісячний українськомовний журнал “Бджілка”, адресований як дітям, так і батькам та педагогам.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на інформацію СУР.

“Журнал, розрахований на дітей віком від трьох до шести років, є корисним інструментом для раннього навчання дітей і спрямований на стимулювання та розвиток навичок слухання та запам'ятовування. Дуже привабливо ілюстрований, часопис містить оповідання та вірші українською мовою, які можна використовувати як під час святкових заходів у дошкільних закладах, так і на уроках української мови в школах”, – повідомили в СУР.

Перший номер нового видання має вісім сторінок і був надрукований накладом у 3000 екземплярів. Журнал виходитиме щомісяця і розповсюджуватиметься безплатно по всій країні, у всіх місцевостях, де проживають українці, у дитячих садках, школах та бібліотеках. Його також можна буде знайти в приміщеннях філій та організацій СУР по всій країні.

Редакція запрошує всіх охочих надсилати свої коментарі, пропозиції та зауваження для максимального пристосування до смаків читачів.

Нагадаємо, комітет Бухарестської філії Союзу українців Румунії (СУР) організував дводенний захід “Дні української культури”, спрямований на популяризацію та представлення різних аспектів української культури – від літератури до гастрономії.

Liked the article?
Help us be even more cool!