ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Росії відклали блокування Twitter, але продовжать уповільнювати його роботу

05.04.2021, 13:00
Фото – Jeff Chiu / AP
Фото – Jeff Chiu / AP

Федеральна служба РФ з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) вирішила поки не блокувати повністю Twitter на території РФ, проте продовжить сповільнювати трафік соцмережі до 15 травня.

Про це повідомляє “Економічна правда” з посиланням на пресслужбу регулятора.

У відомстві пояснили, що це зробили на тлі “вперше прийнятого компанією Twitter рішення щодо зміни принципів і швидкості роботи власної служби модерації на території РФ”.

“Twitter надається додатковий час на видалення з соцмережі всього забороненого контенту та приведення своєї діяльності у повну відповідність до законодавства нашої країни”, - додали у Роскомнагляді.

За даними регулятора,Twitter видалив близько 1,9 тисячі з 3,1 тисячі матеріалів, які містять “дитячу порнографію, пронаркотичний і суїцидальний контент”.

Видання нагадує, з 10 березня Роскомнагляд вирішив уповільнити швидкість роботи Twitter на території Росії через те, що соцмережа нібито не видаляє протиправний контент.

Причиною такого рішення назвали те, що соцмережа з 2017 року начебто не видаляє на вимогу регулятора "контент, що схиляє неповнолітніх до скоєння самогубств, що містить дитячу порнографію, а також інформацію про використання наркотичних засобів".

Російський суд наклав штраф у розмірі 3,2 млн рублів на Twitter за те, що соцмережа нібито не видалила твіти з закликами до неповнолітніх взяти участь у “неузгоджених мітингах”.

У березні Роскомнагляд заявив, що через місяць заблокує на території Росії соціальну мережу Twitter, якщо сервіс не видалить заборонену інформацію.

Liked the article?
Help us be even more cool!