ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Росії в посилці Avon знайшли листівку на підтримку Російського добровольчого корпусу

Фото – kolizhanka.com.ua
Фото – kolizhanka.com.ua

У Росії в посилці від косметичної компанії Avon знайшли листівки на підтримку Російського добровольчого корпусу (РДК). Поліція та слідчий комітет проводять перевірку через поширення листівок, повідомляє російське пропагандистське медіа "Комерсант".

За інформацією видання, приводом для перевірки стало замовлення двох парфумерних наборів, яке зробив менеджер з Москви для своєї дружини через сайт Avon. 

Після отримання товарів він виявив, що поліетиленова упаковка на одній з коробок була пошкоджена. Усередині він знайшов папір з написом: “Дякую за купівлю в Avon” – та із засудженням війни Росії проти України.

Також там була написана подяка за здійснену купівлю від Російського добровольчого корпусу та QR-код, який під час сканування вів на один з телеграм-каналів РДК. У другій коробці з парфумами, що була по-заводському упакована, знайшлась аналогічна листівка.

Чоловік звернувся до поліції, яка розпочала перевірку. Психолого-лінгвістична експертиза, замовлена поліцією, показала, що в тексті листівок містилися заклики “до вчинення негативних дій та негативної оцінки щодо представників ЗС РФ”, а також сприяння організації, метою діяльності якої є “захоплення влади в РФ”, публічні висловлювання та дії, спрямовані на “дискредитацію ЗС РФ”.

Avon – компанія з виробництва косметики, парфумерії та засобів особистої гігієни, була заснована в 1886 році в Нью-Йорку. У Росії вона відкрила представництво в 1993 році, а на початку 2000-х почав працювати завод Avon у підмосковному Наро-Фомінську. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну компанія продовжила виробництво в країні, але припинила експорт продукції, налагодивши постачання до країн Східної Європи з Польщі.

Русский добровольческий корпус (РДК) – військовий підрозділ Збройних сил України, сформований у серпні 2022 року для захисту України від російського вторгнення. Входить до Інтернаціонального легіону ТрО України. Командиром РДК є Денис Нікітін. Відбір до РДК відбувається з етнічних російських емігрантів, які живуть на території України, а також в інших європейських країнах.

Liked the article?
Help us be even more cool!