ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Росії склали протокол на Twitter

22.02.2019, 10:30

Федеральна служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій Росії (Роскомнагляд) склала на сервіс мікроблогів Twitter протокол про адміністративне правопорушення та передасть справу судді для рішення в цій справі, повідомляє Радіо Свобода.

Протокол складений за те, що Twitter відмовився надати відомству дані про локалізацію персональних даних користувачів месенджера на території Росії, повідомив речник Роскомнагляду Вадим Ампелонський.

Сервісу Twitter та його керівникам загрожує штраф.

Закон про локалізацію даних російських користувачів був ухвалений у Росії в 2015 році. Він означає, що будь-який сайт, де російський користувач залишає хоча б ім'я і прізвище, зобов'язаний фізично орендувати спеціальний комп'ютер (сервер) на території Росії і розміщувати ці дані саме там.

У січні 2019 року Роскомнагляд порушив адміністративні справи щодо Twitter і Facebook. Відомство стверджувало, що в грудні 2018 надіслало в обидві компанії запити з вимогою відзвітувати про виконання закону про локалізацію баз даних російських користувачів. Відповіді компаній відомство не влаштували.

Термін, упродовж якого Facebook і Twitter мають локалізувати свої бази даних у Росії, складають від шести місяців до одного року.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!