ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У РФ музичний канал зробив веселку сірою, побоюючись штрафу за "пропаганду ЛГБТ"

Фото – ZMINA
Фото – ZMINA

У Росії один з музичних телеканалів змінив кліп на пісню “God of Music” корейського гурту Seventeen, перефарбувавши веселку в сірий колір. Фрагмент відео публікують у соцмережах та медіа, повідомляє ZMINA

Керівництво каналу ніяк не коментувало випадок, утім цього року цей же канал у РФ штрафували за “пропаганду ЛГБТ”, тож ймовірною причиною самоцензури стало побоювання репресій. 

Як пише видання, російські медіа та дистриб’ютори не вперше вдаються до цензурування творів, у яких зображують ЛГБТ-людей. Так, у 2019 році в кіно про виконавця Елтона Джона вирізали чимало сцен з поцілунками чоловіків, а 2021-го процензурували драму “Супернова” про 20-річне кохання двох геїв. Зі стрічки вирізали сцену, в якій пара намагається зайнятися сексом, але нічого не виходить через хворобу одного з героїв.

У Росії дискримінацію ЛГБТ-людей закріпили в законодавстві ще 2013 року, назвавши їх “соціально нерівноцінними”. Спочатку поширювати інформацію про життя ЛГБТ-людей заборонили серед дітей, а потім заборону розширили на всіх громадян. 

Нагадаємо, що в Україні час від часу політики також намагаються ввести покарання за так звану “пропаганду ЛГБТ” та навіть намагалися заборонити веселку. 

Liked the article?
Help us be even more cool!