1 жовтня у Полтаві під час зйомок програми в рамках проекту “Новий Інспектор Фреймут. Міста” охоронець телеведучої Ольги Фреймут перешкоджав роботі журналістів видання “Коло” та Громадське ТБ.Полтава. Про це повідомляє представниця ІМІ в Полтавській області.
Як розповіла журналістка “Кола” Надія Труш, охоронець намагався заборонити їй та її колезі Ксенії Малик знімати телеведучу зблизька, навіть штовхнув Малик.
“Зокрема, чоловік намагався випровадити мене і колегу з Громадського ТБ.Полтава Ксенію Малик від імпровізованої на Театральній площі сцени, на якій виступала Ольга Фреймут, – розповіла журналістка “Кола” Надія Труш. – Мені і колезі він намагався заборонити знімати телеведучу зблизька, наскільки це було можливо. Навіть не запитав нічого, не попросив, не пояснив, колегу навіть штовхнув трішки. Вимагав, аби ми відійшли від сцени. До слова, так звана імпровізована сцена була огороджена стрічкою, ми зайшли за неї, але до сцени близько не наближалися, з місця, де ми знімали і фотографували, до Ольги була відстань кілька метрів. Під час суперечки із чоловіком, який не представився, але можна було зробити висновок, що це охоронець, на підмогу йому прибігли дві Ольгині помічниці з її команди”.
Одна з них заявила, що журналістка повинна була подзвонити Маші і попросити дозволу на зйомку Фреймут, додала Надія Труш.
“Ми з колегою відмовилися телефонувати і відходити, залишилися працювати на тому місці, де нам було зручно, адже площа була людною. Охоронець затуляв мені камеру своєю спиною, ми кілька хвилин сперечалися за місце, мовляв, він теж на цьому місці працює, а я заважаю йому працювати. Уже під кінець Оліного виступу на сцені сказав мені “бачите, я уже вам не заважаю”, на що я відповіла, мовляв, рада цьому, “але ви хам”. Прикро, що у команді, яка показуєте на екрані картинки, як перешкоджають їм, є люди, які перешкоджають таким журналістам, як самі”, – розповіла Труш.
Фото Надії Труш