ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Польщі хочуть, щоб соцмережі заборонили акаунти російських послів через пропаганду

14.07.2022, 10:43
Фото – Lukasz Gagulski / EPA-EFE
Фото – Lukasz Gagulski / EPA-EFE

Урядовий уповноважений з питань кібербезпеки Польщі Януш Цешинський заявив, що для посилення боротьби з дезінформацією Кремля Twitter і Facebook повинні заборонити російським послам доступ до своїх платформ.

Про це він сказав в інтерв’ю Politico, повідомляє “Європейська правда”.

“Знесіть їх; вони є співробітниками пропаганди агресивного режиму, відповідального за тисячі вбитих людей, за масові вбивства мирних жителів”, – сказав Цешинський.

За його словами, російські офіційні особи “лише брешуть і вводять у дискурс дезінформацію; це не є жодною цінністю ні для кого, крім них”.

Також Цешинський зазначив, що наполягатиме на тому, аби ЄС активізував свої зусилля щодо тиску на платформи соцмереж, щоб завдати удару по дезінформаційній кампанії, яку підтримує російська держава.

“Насправді ЄС має зробити набагато більше з погляду тиску на ці платформи, щоб позбутися дезінформації, яка спонсорується державою”, – сказав він.

Після того як ЄС заборонив спонсоровані російською державою ЗМІ RT і Sputnik, Москва останніми місяцями дедалі частіше використовувала широко відомі акаунти своїх посольств для поширення своєї пропаганди, пише Politico.

Liked the article?
Help us be even more cool!