ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Польщі заборонили рекламу, яка принижувала жінок

27.08.2018, 13:42
Фото - dziennik.pl

У Польщі суд заборонив рекламу енергетичного напою Devil Energy Drink і наказав виробнику сплатити штраф за слоган і фото, які були принизливими для жінок. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Dziennik.pl.

За рішенням районного суду в Лігниці компанія Waterius, виробник напою, повинна опублікувати вибачення та сплатити штраф у розмірі 60 тисяч злотих.

Причиною стала інтернет-реклама напою, на якій зображено обличчя молодої дівчини, яке підтримує чоловіча рука. “Вона вже знає… що буде у неї в роті за мить”, – стверджує реклама, яка також зображає рекламований напій.

Реклама викликала бурю в соцмережах. Багато інтернет-користувачів звинуватили виробника енергетичних напоїв у сексизмі.

Комісія з рекламної етики отримала у цій справі десятки скарг, у кінцевому підсумку вирішивши, що реклама порушує “гарні манери”.

Після рішення комісії асоціація “Твоя справа” вирішила подати на виробника напоїв до суду. Організація вимагала від компанії прибрати рекламу, опублікувати вибачення і заплатити 60 тисяч злотих фундації “Для Полонії”, яка працює над підтримкою студентів.

Окружний суд Лігниці повною мірою задовольнив вимоги позивача. Суддя постановив, що реклама порушує “гарні манери”, тим більше що вона спрямована на молодь.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!