ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Пакистані заблокували TikTok через "аморальний контент"

12.10.2020, 10:11
Фото – innovation-village.com
Фото – innovation-village.com

Пакистанський телекомунікаційний регулятор (РТА) заблокував китайський додаток TikTok через неможливість відфільтрувати “аморальний та непристойний” контент, повідомляє Радіо Свобода

Заборона оголошена з огляду на “скарги різних верств суспільства”, заявив 9 жовтня регулятор.

ТikTok у Пакистані попереджали про необхідність фільтрування такого вмісту, але програма не дотрималася настанов, повідомляє регулятор, але заявляє, що перегляне заборону за умови функціонування задовільного механізму TikTok щодо модерації незаконного вмісту.

Сервіс TikTok повідомив, що прагне дотримуватися закону на ринках, де працює. “Ми регулярно спілкуємось із PTA і продовжуємо з ними співпрацювати. Ми сподіваємося узгодити рішення, яке допоможе нам надалі служити енергійній та креативній спільноті країни”, – заявила компанія.

TikTok, що належить китайській компанії ByteDance, перебуває під посиленим контролем, коли його популярність зросла у всьому світі, в тому числі серед пакистанської молоді, яка становить близько 70% населення консервативної країни.

Заборона TikTok у Пакистані запроваджена через кілька місяців після того, як сінгапурська платформа прямих трансляцій Bigo Live була заблокована з тієї ж причини, а платформа обміну відео YouTube була попереджена про потребу фільтрування “вульгарності та ненависті”.

Ці кроки правозахисники в Пакистані розцінювали як спробу обмежити вільний потік інформації в інтернеті.

Liked the article?
Help us be even more cool!