ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Німеччині офіційно заборонили діяльність ХАМАС

Міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер заборонила діяльність радикальної ісламської терористичної організації ХАМАС і палестинської мережі Samidoun у країні.

Про це пише "Європейська правда", повідомляє Spiegel.

Угруповання Samidoun також діє в Німеччині під назвами "HIRAK – Палестинський молодіжний рух за мобілізацію молоді (Німеччина)" і "Hirak eV".

"Проведення спонтанних "святкувань радості" тут, у Німеччині, у відповідь на жахливі терористичні атаки ХАМАС проти Ізраїлю демонструє антисемітський, антигуманний світогляд Samidoun в особливо огидний спосіб", – сказала Фезер.

"Антисемітизму немає місця в Німеччині. Ми боротимемося з ним у всіх формах і всіма конституційними засобами держави", – наголосила вона.

Samidoun називає себе "мережею солідарності з палестинськими в'язнями". За оцінкою органів безпеки, мережа тісно пов'язана з радикальною палестинською організацією НФЗП (Народний фронт визволення Палестини). Сама НФЗП пропагує збройну боротьбу проти Ізраїлю, але, на відміну від ХАМАС, не є релігійною. Вона входить до терористичного списку ЄС.

Заборона настала після оголошення тритижневої давнини: через кілька днів після терористичної атаки ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня Шольц оголосив про заборону на діяльність двох організацій. Представники Samidoun відсвяткували напад ХАМАС у Берліні, роздаючи солодощі. ХАМАС класифікується як терористична організація в ЄС і США.

Liked the article?
Help us be even more cool!