ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Миколаєві виконком планує провести наступне засідання без журналістів

13.09.2019, 16:39
Фото – news.pn
Фото – news.pn

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради планує провести наступне засідання без присутності засобів масової інформації. Про це повідомляє представниця ІМІ в Миколаївській області.

Під час чергового засідання 13 вересня член виконкому Володимир Тимошин звернувся до присутніх із пропозицією щодо визначення порядку роботи виконавчого комітету.

За його словами, виконавчий комітет постійно порушує норми законодавства, проводячи позапланові засідання або засідання в телефонному режимі.

"У мене є пропозиція. Давайте переглянемо регламент виконкому. Кожного разу ми порушуємо закон. Давайте зберемося без преси наступної п’ятниці на виконком та визначимося з регламентом. Якщо треба в оперативному порядку вирішувати питання, то давайте в регламенті це пропишемо. Але, поки в нас існує інший регламент, ми кожного разу порушуємо”, – сказав Володимир Тимошин.

Його пропозицію підтримав міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич. Засідання запланували провести 20 вересня о 8:30 у міській раді.

Володимир Тимошин ще раз акцентував, що це засідання має відбутися без присутності засобів масової інформації: “Давайте сядемо без преси, без будь-кого, визначимо правила гри”. Проти цього ніхто не заперечував.

Нагадаємо, стаття 4 Закону “Про місцеве самоврядування в Україні” визначає, що місцеве самоврядування здійснюється, зокрема, на принципах гласності та законності.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!