ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Миколаєві керівництво вокзалу запропонувало журналістці спілкуватися через запити

28.02.2019, 13:34
Фото - shipovnik.ua

Виконувач обов’язків директора Миколаївського залізничного вокзалу Леонід Пляченко відмовився відповідати на запитання журналістки місцевого видання “Шиповник” Дарії Демяник і порадив звертатися за допомогою офіційних запитів. Про це повідомляється на сайті “Шиповника”.

За інформацією видання, також керівник вокзалу попросив кореспондентку залишити його кабінет, коли та намагалася отримати коментар.

Редактор видання Андрій Юрчак у коментарі представниці ІМІ в Миколаївській області розповів, що журналісти хотіли отримати інформацію від Леоніда Пляченка щодо стану вокзалу, адже це питання обговорюється не тільки на місцевому рівні, а й на рівні профільного міністерства.

“Ситуація, що склалась на нашому залізничному вокзалі, здається такою, що не піддається впливу. Про вокзал говорять депутати та чиновники, голова ОДА жартує (чи ні) у пропозиції знести будівлю, міністр інфраструктури двічі приїжджав до нас минулого року. Що ми маємо? Розруха, сміття та плівка замість вікон. Це нікого не турбує. А що про це думає сам директор вокзалу, господар інфраструктурного об’єкту?

Він вигнав нашого журналіста, каже, що зайнятий. Цікаво тільки чим. Директор каже про “нахабство”, яке нібито проявив наш журналіст. Зруйновані туалети, навколо пісок та будівельні матеріали і повна бездіяльність з вирішення проблем, що впадають в око гостям вокзалу, врешті-решт, туристам – це не нахабність?” – розповів Андрій Юрчак.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!