ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Мін'юсті повідомили, що не отримували жодних запитів від Туреччини щодо журналіста Юсуфа Інана

24.07.2018, 12:45
Фото – atr.ua

Міністерство юстиції України повідомило, що у них відсутня будь-яка інформація стосовно турецького журналіста Юсуфа Інана, якого було вивезено з території України до Туреччини як "терориста". Про це йдеться у відповіді Мін'юсту на запит "Детектора медіа".

Видання, зокрема, цікавилося, чи надходили до Мін'юсту запити від Туреччини щодо журналіста Юсуфа Інана, які були ухвалені рішення та чи передавалися міністерством якісь документи/запити стосовно Юсуфа Інана до Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України або до Туреччини.

"Запити компетентних органів міжнародних держав стосовно Юсуфа Інана в порядку співробітництва у кримінальних справах до Міністерства юстиції України не надходили, а також не направлялися Міністерством юстиції України до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України чи до Туреччини", – відповіли в міністерстві.

Як повідомляв ІМІ, у липні  з України вивезли турецького журналіста Юсуфа Інана, якого у Туреччині звинувачують у членстві в терористочній організації Фетуллаха Ґюлена. За повідомленнями ЗМІ, Інан після спроби військового перевороту 2016 року покинув Туреччину. Віддалено з України він керував інтернет-виданням, яке спеціалізується на ізмірських темах. Видання різко критикувало уряд партії “Справедливість і розвиток”.

19 липня речник ГПУ Андрій Лисенко підтвердив факт видачі за запитом турецької сторони журналіста Юсуфа Інана.

   
Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!