ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Мексиці знайшли вбитим журналіста, який вважався зниклим безвісти

Фото – Reuters
Фото – Reuters

У Мексиці правоохоронці виявили тіло кореспондента газети La Jornada Луїса Мартіна Санчеса Іньїгеса через кілька днів після того, як його оголосили зниклим безвісти, повідомляє ВВС.

59-річний журналіст вважався зниклим безвісти з 5 липня. Його тіло знайшли 8 липня в селі Ель-Ауакате поблизу міста Тепік, повідомила прокуратура, – через день після того, як його дружина подала заяву про зникнення.

Його смерть розглядають як убивство, пов'язане з професійною діяльністю.

До грудей журналіста були прикріплені два повідомлення, але влада не розкрила, про що в них ідеться.

Санчес є одним із трьох журналістів, яких викрали в штаті Наяріт останніми днями. Його зникнення сталося через день після того, як учитель і колишній репортер зникли безвісти дорогою на роботу. 

Мексиканська комісія із захисту та просування прав людини закликала владу роз'яснити, що сталося. “Ми вимагаємо справедливості для мексиканських журналістів!” – написала група в соцмережах.

Убивство також засудив Комітет захисту журналістів.

Санчес не перший журналіст, який став мішенню в Мексиці цього року. Так, у лютому був убитий фотокореспондент новин Хосе Раміро Араухо.

За даними міжнародної правозахисної групи “Репортери без кордонів”, з 2000 року в Мексиці було вбито майже 150 журналістів.

Liked the article?
Help us be even more cool!