ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Megogo підтвердили, що Степан Черновецький є інвестором проєкту

Мультимільйонер та учасник першої двадцятки найбагатших людей України від Forbes Степан Черновецький є інвестором найбільшого ОТТ-сервісу України Megogo.

Про це в інтерв’ю Forbes розповів співзасновник і співвласник компанії Федір Дроздовський.

"Степан є інвестором нашого проєкту. Інформацію про частки інвестицій ми поки не розголошуємо", – відповів Дроздовський на запитання Forbes про звʼязок Черновецького з Megogo.

Із 2020 року Forbes Ukraine рахує Megogo як актив Степана Черновецького, цю інформацію виданню підтверджували двоє українських венчурних інвесторів і троє топів компаній-конкурентів.

Megogo раніше не коментував звʼязку компанії з Черновецьким. Пресслужба мультимільйонера у 2021 році на запит Forbes щодо звʼязку з Megogo відповіла, що "Степан Черновецький пов’язаний із проєктом Megogo загалом як дуже лояльний користувач".

Нещодавно на сайті Megogo в розділі "Структура власності" зʼявився документ, у якому йдеться, що Степан Черновецький є кінцевим бенефіціаром української юрособи ТОВ "Мегого". Це форма про кінцевих бенефіціарів компаній, які зареєструвалися в "Нацраді з питань телебачення та радіомовлення". ТОВ "Мегого" належить ланцюжку кіпрських компаній.

Український OTT-сервіс Megogo запустився у 2011 році. Зараз він працює в 14 країнах світу. В лютому 2023 року компанія вийшла на ринок Польщі, за пʼять місяців зібрала 20 тисяч платних абонентів. До повномасштабної війни в Megogo було понад 1,5 млн передплатників у всьому світі. Зараз – 750 тисяч.

Liked the article?
Help us be even more cool!