ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Маріуполі з бюджету виділили майже 2 млн грн на передплату газети Ахметова

17.01.2019, 11:49
Фото -mariupolnews.com.ua

З міського бюджету Маріуполя на передплату газети “Приазовский рабочий” у 2019 році для пільгових категорій населення передбачено суму в майже 2 мільйони гривень. Водночас її буде оплачено за рахунок статті бюджету, передбаченої на соціальний захист населення, повідомляє ІА “Вчасно”.

“Направити грошові кошти загальною сумою 1 999 819 (один мільйон дев’ятсот дев’яносто дев’ять тисяч вісімсот дев’ятнадцять) гривень 50 копійок на передплату газети “Приазовский рабочий” на 2019 рік за рахунок коштів, передбачених у бюджеті м. Маріуполя на соціальний захист населення”, - йдеться в розпорядженні міського голови Маріуполя від 2 січня 2019 року “Про направлення коштів на передплату газети “Приазовский рабочий” на 2019 рік для громадських організацій та малозабезпечених громадян міста.

За словами депутата Маріупольської міської ради Максима Бородіна, минулого року на передплату цієї газети, яка належить олігарху Рінату Ахметову, вже виділяли кошти з міського бюджету.

“Минулого року Вадим Бойченко (міський голова Маріуполя - ред.) своїм одноосібним розпорядженням міського голови без депутатського корпусу виділив 332 тис. грн з міського бюджету на передплату для певних соціальних груп маріупольців, на корпоративну міську газету “Приазовский рабочий”, що належить Рінату Ахметову”, - сказав депутат.

У списку рішення 24 громадські організації, серед яких спілки ветеранів Другої світової війни та громадські організації, що опікуються долею людей з особливими потребами, дитячі благодійні фонди. 181 тисяча 700 гривень - саме таку суму буде виділено на одну з перелічених у рішенні міськради громадських організацій.

Прокоментувала це розпорядження представниці ІМІ в Донецькій області Юлії Гаркуші керівниця громадської організації “С нами добрые сердца” Ніна Павлюк, яка є однією з передплатників-пільговиків.

За її словами, передбачена сума є великою, але газета їм потрібна.

“Так, 2 мільйони гривень це насправді багато, але якщо розподілити на кожного читача на рік, то 320 грн на передплату, це краще, ніж проїсти один продуктовий набір. Окрім того, підопічні (ГО “С нами добрые сердца” - ред.) насправді потребують інформації - просять пресу. І якщо був би вибір, ми були б раді. Адже ми не можемо відгородити людей, у яких просто немає фінансової можливості витратити навіть такі начебто невеликі гроші, від новин міста, від життя міста, адже далеко не в усіх є можливість зайти в інтернет.

Це ви, журналісти, слідкуєте та розумієте, правдива чи неправдива інформація, а наша зацікавленість - читати. Дуже мало інформації для таких категорій населення - нехай це будуть листівки, брошури, якісь інформаційні листки, але друковані. В нашій організації є багато спеціальної літератури, але її не читають, люди хочуть новин, хочуть відгуків на свої листи та запити, які можна знайти в пресі, в спеціальних колонках”, - розповіла Павлюк

Інша справа, за її словами, що вибір преси зараз невеликий. “Адже друкована преса переживає не найкращі часи, і з місцевих друкованих ЗМІ Маріуполя інших просто немає”, - сказала вона.

ПрАТ “Газета “Приазовський робочий”, відповідно до ЄДРПОУ, належить Рінату Ахметову.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!