ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Литві скасували концерт співачки LP після появи в худі з російським прапором

У Литві скасували концерт американської співачки LP після її появи в Instagram у худі з російським прапором, повідомляє литовський мовник LRT.

Лаура Перголіцці мала виступити в Литві 4 березня. Проте після її появи в худі з російським прапором користувачі в соціальних мережах закликали скасувати її майбутній концерт на “Жальгіріс Арені”.

Лаура Перголіцці (LP) в худі з російським прапором
Лаура Перголіцці (LP) в худі з російським прапором. Скриншот з інстаграма LP

Організатор гастролей LP у Литві Medusa Concert повідомив, що після розмови з керівництвом артистки стало зрозуміло, що співачка дуже шкодує через свою необачність і шкодує, що не подумала, що може образити так багато людей.

Проте “Жальгіріс Арена” (арена в місті Каунас) скасував концерт співачки. 

“У “Каунас Жальгіріс” є чітка громадянська та ціннісна позиція – ми рішуче підтримуємо Україну. Разом з організаторами заходу ми прояснюємо ситуацію від учора (26 лютого. – Ред.), але, як ми й заявили вчора в соціальних мережах, наша позиція залишається твердою – концерт має бути скасований”, – сказав керівник відділу організації заходів “Жальгіріс Арени” Мантас Ведрікас.

“Після підтвердження фактів ми разом з організаторами заходу Medusa Concert ухвалили спільне рішення про скасування концерту. Цим рішенням ми хочемо звернути увагу як LP, так і інших артистів, які планують заходи в Литві, що ми не потерпимо повідомлень на підтримку країни-агресора”, – додав він.

Як повідомляв ІМІ, американська співачка Лаура Перголіцці записала сторіз в Instagram, де показала подарунок від фанів з РФ – худі з кораблем із вітрилами в кольорах російського прапора. Згодом LP видалила публікацію та записала відео, у якому зазначила: “Я знаю, скільки в Європі біженців з України. Зараз я хочу звернутися до своїх прихильників з України. Я завжди підтримувала вас. Дякую вам за вашу підтримку протягом останніх років”.

Нині LP перебуває в концертному турі Європою.

Liked the article?
Help us be even more cool!