ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У липні в Лондоні відбудеться міжнародний форум із захисту прав журналістів

27.02.2019, 10:16

Канада та Велика Британія стануть співорганізаторами великого міжнародного форуму з питань захисту прав журналістів, що відбудеться влітку в Лондоні. Про це оголосила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, повідомляє Укрінформ.

“У будь-якій демократії журналісти мусять мати можливість вільно повідомляти факти, захищати, викривати та шукати правду, не остерігаючись помсти, репресій, насильства чи ув’язнення. Канада завжди захищатиме це право. Ми дуже раді стати співорганізаторами цієї конференції разом із Об’єднаним королівством та з нетерпінням очікуємо на інших учасників улітку цього року в Лондоні”, - сказала Фріланд.

У МЗС Канади уточнили, що конференція відбудеться 10-11 липня.

“Журналісти, представники громадських організацій та урядів будуть запрошені до участі у дводенному обговоренні свободи слова та важливості захисту ЗМІ від цензури, ув’язнень, особистісних нападів та зловживань”,  - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, протягом останніх 12 років ЮНЕСКО зафіксувала понад 1000 вбивств журналістів у всьому світі. Безкарність за вбивства журналістів залишається дуже високою.

Як повідомляв ІМІ, у 2018 році на неокупованій території України Інститут масової інформації зафіксував 235 випадків порушень свободи слова. Миколаївщина посіла другу позицію (після Києва) за кількістю порушень прав журналістів (16 випадків). Миколаївщина вже третій рік лишається в цій першій п’ятірці.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!