ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Луганську перебої в роботі месенджера WhatsApp

Зв’язок через месенджер WhatsApp у Луганську залишився в нових районах – квартали Южний та Мирний. У Камброді з 14 вересня працює лише Viber, пише видання “Трибун” з посиланням на джерела.

“Телеграм найкраще в центрі та в нових районах. Як варіант зв'язку коли в родича в Луганську є інтернет, дзвінки через інстаграм. Для мене поки це найбільш успішний варіант, бо не переривається і є можливість відео”, – повідомило джерело видання “Трибун”.

За даними джерел ІМІ, повідомлення в месенджері WhatsApp подекуди доходять до адресатів, але додзвонитися неможливо.

Як повідомляв ІМІ, через вимкнення мобільного зв’язку в окупованому Рубіжному люди не можуть викликати швидку. Росіяни на територіях, які вони окупували у 2022 році, глушать мобільний зв'язок, щоб місцеві не повідомили про місця дислокацій їхньої техніки та військових Збройним силам України. На територіях, які Росія окупувала 2014 року, мобільний зв'язок є, але низької якості.  

Наприкінці серпня 2023 року в окупованому Сєвєродонецьку з’явився зв’язок і почав працювати мобільний інтернет. Вони були відімкнені окупаційною адміністрацією Луганської області на початку року.

Liked the article?
Help us be even more cool!