ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Латвії й Естонії відбулись обшуки в компанії, яка транслює російськомовні телеканали

06.02.2020, 10:30
Фото – lsm.lv
Фото – lsm.lv

У Латвії й Естонії 4 лютого відбулись обшуки в офісах компанії “Балтійський медіаальянс” (Baltijas mediju alianse), повідомляє телеканал “Настоящее время”.

Ця компанія транслює на території Латвії й Естонії близько 25 телеканалів, включно з російськомовними: Перший балтійський канал (Pirmais Baltijas Kanāls), Перший балтійський музичний канал (Pirmais Baltijas muzikālais kanāls) і "Рен-ТВ Балтика" (Ren TV Baltic).

Слідчі заходи проводила латвійська Служба державної безпеки в справі про можливе порушення міжнародних санкцій за попередньою домовленістю, повідомляється на сайті відомства. У Таллінні обшуки пройшли спільно з Поліцією безпеки Естонії.

“Отримана під час розслідування інформація дозволяє підозрювати, що група осіб за попередньою змовою забезпечила доступ до фінансових і господарських ресурсів у великих обсягах особі, проти якої запроваджено санкції ЄС за дії, що підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України”, – зазначила Служба держбезпеки Латвії.

Зараз у статусі підозрюваних перебувають дві людини. Delfi й агентство LETA повідомляють, що однією з них є співвласник і голова правління Baltijas mediju alianse Олег Солодов, але це поки що офіційно не підтверджено.

Олег Солодов – громадянин Латвії, йому належать 50% капіталу компанії, а решта 50%, за даними Firmas.lv, належать росіянину Олексієві Плясунову. Солодов є головою правління Baltijas mediju alianse з її заснування у 2007 році, Плясунов є членом правління.

Ще кілька людей мають статус осіб, щодо яких розпочато кримінальний процес, повідомили в Службі держбезпеки Латвії.

Liked the article?
Help us be even more cool!