ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Києві запустили перше онлайн-радіо для школярів

21.04.2021, 10:21
Фото – onair.ru
Фото – onair.ru

У Києві в тестовому режимі запрацювало перше онлайн-радіо для школярів “П.О.Р.Ш.”.

Про це повідомляється на сайті Київської міської держадміністрації.

Долучитися до нього можна на сайті радіо або через застосунок, який можна завантажити на Google Play або App Store.

Мета проєкту – залучення учнівської молоді до створення цікавого контенту для своїх однолітків, розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

“Діти самостійно створюватимуть онлайн-подкасти та проводитимуть інтерв’ю з цікавими особистостями: відомими киянами, освітянами, батьками, шкільними друзями та іншими. Таким чином у школярів з’явиться ще одна додаткова можливість навчитися презентувати себе, вести дискусії та спробувати себе в ролі діджея”, – розповів він.

Він зазначив, що з дітьми працюватимуть професійні радіоведучі, медіапсихологи та медіаексперти, які ділитимуться своїм досвідом та порадами. Окрім того, школярів навчатимуть медіаграмотності, критичного мислення, а також розкажуть про основи журналістської етики.

Абревіатура назви “П.О.Р.Ш.” розшифровується як перше онлайн-радіо “Школа”. Сам проєкт ініційований КНП “Освітня агенція міста Києва”.

Як розповів директор КНП “Освітня агенція міста Києва” Бадрі Лолашвілі, вже після локдауну столичні школярі зможуть спробувати себе в радіожурналістиці.

“Усі охочі матимуть можливість дослідити механізми створення інформаційних потоків, розробляти власні авторські програми та складати музичні добірки”, – додав Бадрі Лолашвілі.

За його словами, деякі київські школи вже планують запускати роботу радіо “П.О.Р.Ш.” під час виховних годин та на перервах. На школярів очікують інтелектуальні вікторини з подарунками та можливість передавати вітання друзям та замовляти пісні.

Також найближчим часом в ефірі радіо “П.О.Р.Ш.” з’явиться блок новин про найактуальніші освітні події Києва.

Liked the article?
Help us be even more cool!