ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Києві відкрився National Media Talk

Фото - Детектор медіа
Фото - Детектор медіа

У Києві розпочала свою роботу шоста конференція National Media Talk (NMT). Її розпочали із вшанування пам‘яті журналістів, які загинули на війні. Ключовим спікером NMT-2023 став український філософ і журналіст Володимир Єрмоленко з розмовою "Змогти і перемогти: що означає сьогодні перемога?"

Про це повідомляє "Детектор медіа".

Медіафорум відкрили директор регіональної місії USAID в Україні Джеймс Хоуп і директорка Internews в Україні Джилліан МакКормак.

"Це буде розмова про права та обовʼязки українських медіа і виклики, з якими вони стикаються на національному і регіональному рівні, яку роль будуть відігравати під час відбудови, а також про те, як їм розвиватись самим як самостійному бізнесу", - сказала Джилліан  МакКормак.

У своєму вступному слові Джеймс Хоуп зазначив:

"Ми даємо можливість усім журналістам зібратися тут, бо ваша робота допомагає громадянам у критично важливий для країни період мати бачення про те, що відбувається. Українці повинні тримати баланс між різною інформацією, щоб вберегтися від ворожих маніпуляцій і дезінформації. Це критично важливий івент, важлива робота, важливі дискусії, важливі люди, які тут зібрались".

На медіаподію запрошені спікери, які є експертами та експертками в галузі, розуміються на українському медійному ландшафті, аналізують ринок та знаходять рішення складним викликам.  

За словами виконавчої директорки Національної асоціації медіа, представниці організаційного комітету NMT Катерини М’ясникової, окрім традиційних розмов про важливі медійні виклики, цього року на National Media Talk будуть задіяні нові формати. Зокрема, будуть презентації найновіших досліджень про аудиторію, вимірювання, монетизацію, штучний інтелект, нові формати. Також буде зал дискусій, де учасники зможуть не просто послухати, а й долучитися до обговорення важливих тем, таких як акредитація журналістів на фронті, робота медіа на деокупованих територіях та інші.

Також багато уваги на конференції буде присвячено викликам, що стоять перед свободою слова, а також питанню про те, як зберегти незалежні плюралістичні медіа в Україні під час таких надскладних випробувань, як війна.

Також на NMT 2023 можна буде отримати галузеву аналітику, статистичні дані та дослідження і взяти участь в обговоренні державної підтримки та державного фінансування медіа.

Liked the article?
Help us be even more cool!