У Києві відкрилася фотовиставка "Мій Маріуполь: щасливі миті крізь об’єктив"
У Києві відкрилася виставка-спогад із 30 світлин "Мій Маріуполь: щасливі миті крізь об’єктив".
Про це повідомила пресслужба Маріупольської міськради.
Там зазначили, що учасників виставки об'єднувала Маріупольська школа фотографії. Тепер вони живуть у різних містах та країнах. Але об’єдналися для того, щоб презентували свої роботи ще мирного міста і об’єднати людей навколо трагедії Маріуполя.
![](/upload/media/2024/02/27/65dda7d409b9b-00964518-26b1-4004-974c-ab9f7cd4aa7d.jpeg)
![](/upload/media/2024/02/27/65ddc707e5081-180bbede-47f9-4581-ab54-576c5962e4cf.jpeg)
![](/upload/media/2024/02/27/65ddc7235e862-6a0df105-75c2-48c9-82d0-590d4314e810.jpeg)
"Сьогодні ми об'єднані спільним горем та болем за наше зруйноване місто. Наша мета – показати, яким гарним та квітучим був український Маріуполь до повномасштабного вторгнення", – зауважує маріупольська фотографиня, співорганізаторка виставки Ольга Кривошеєва.
Допомагали в організації виставки лівобережний центр підтримки переселенців "ЯМаріуполь" у Києві та департамент культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради.
Відвідати виставку можна до 26 березня в Національному музеї історії України.
![](/upload/media/2024/02/27/65ddc75fa4b67-81165151-b37d-4662-9242-f4948e847fa0.jpeg)
![](/upload/media/2024/02/27/65ddc77d4dfef-09727785-7676-41b0-bc30-b44fd88c96d1.jpeg)
Help us be even more cool!