ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Києві в червні відбудеться фестиваль "Книжковий Арсенал"

31.03.2023, 16:17
Фото – book.artarsenal.in.ua
Фото – book.artarsenal.in.ua

У Києві з 22 до 25 червня відбудеться 11-й Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал”. Про це повідомляється на сайті Книжкового Арсеналу. 

Принципова структура Книжкового Арсеналу залишається незмінною для відвідувачів і складатиметься з двох елементів: програмної частини фестивалю та книжкового ярмарку з відповідними тематичними секціями. 

Книжковий Арсенал відбуватиметься в лівому крилі першого поверху Старого арсеналу.

Цьогоріч книжковий ярмарок буде організований в інший спосіб: операторами продажу книжок на фестивалі будуть не окремі видавництва, а локальні київські книгарні:

  • книгарня “Сенс” представить секцію “Нонфікшн”, 
  • книгарня “Книжковий Лев” – секцію “Художня література”,
  • книгарня “Закапелок” – секції “Дитяча література”, “Комікси та графічні романи”.

Окрім цього, оператором секції “Арткнига” стане Довженко-Центр у межах міжінституційного партнерства з Мистецьким арсеналом. 

У секції “Воєнна література” буде представлена добірка видань, створених ветеранами війни, учасниками бойових дій, членами їхніх сімей, книги про війну, видані після 2014 року.

Над програмною частиною Книжкового Арсеналу працюватимуть запрошені куратори. Близько 50 добірних подій у межах фокус-теми, основної літературної програми, програми для дітей та підлітків, перформативні, професійні події відбуватимуться на трьох сценах.

Докладніше про особливості проведення цьогорічного фестивалю організатори розкажуть під час онлайн-зустрічі 5 квітня об 11:00. Для участі потрібно зареєструватися до 4 квітня до 18:00 – тут.

Більше інформації про фокус-тему, кураторів та особливості програми подій буде опубліковано згодом на сайті Книжкового Арсеналу.

Книжковий Арсенал є міжнародною подією, що організована Мистецьким арсеналом. Фестиваль відбувається з 2011 року, і за це десятиліття став однією з найвпливовіших літературно-мистецьких подій Східної Європи. У 2019 році отримав звання “Найкращий літературний фестиваль світу”. Місія Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал” – створювати такі взаємодії між людьми, спільнотами, інституціями, коли поєднання естетичного переживання та інтелектуального включення в контексті книги посилює спроможність людини та суспільства.

Liked the article?
Help us be even more cool!