ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Києві презентували документальний фільм про викрадених Росією дітей

27.02.2023, 16:12
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

У Києві 27 лютого презентували документальний фільм про незаконне вивезення Росією українських дітей “Викрадені діти”, повідомляє Укрінформ.

Документальний фільм був знятий у співпраці телеканалу “Київ” та Управління стратегічних комунікацій апарату Головнокомандувача Збройних сил України. Його тривалість – 30 хвилин. Фільм буде перекладений англійською мовою.

“Робота над цим фільмом була не дуже простою через складність теми та через те, що одночасно хотілося дати відповідь на два запитання: перше – за що ми воюємо, друге – проти чого ми воюємо. Багато чого в цьому світі можна зрозуміти, але не можна зрозуміти злочини та насилля проти дітей, знущання над ними”, – сказав продюсер фільму Олександр Мельничук.

Режисери розповіли про категорії дітей, яких росія примусово вивозить з України, які приводи вигадує для вивезення тощо.

“Є різні категорії дітей, викрадених росією. Це діти-сироти, які перебували в сиротинцях, діти, які мали опікунів, також є діти, просто викрадені в батьків. Це різні випадки, але всі вони свідчать про системність дій, про загальну політику російської федерації щодо асиміляції українських дітей, що є складовою злочину геноциду”, – зазначила співзасновниця і координатор Медійної ініціативи за права людини Ольга Решетилова.

Стрічку можна переглянути на ютуб-каналі Стратегічних комунікацій ЗСУ.

Раніше уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що на території Росії можуть перебувати близько 150 тисяч незаконно вивезених українських дітей.

Liked the article?
Help us be even more cool!